Ankara Alışveriş Festivali

Active 1 Reply 229 Views 2018-04-05 20:00:17 Yurt İçi

Ankara alışveriş Festivali olacak mı ne zaman yapılacak bilginiz var mı?


admin replied
1 Year

Ankara Alışveriş Festivali Ne Zaman

Türkiye’nin başkenti olan Ankara Büyük Şehir Belediyesi konum olarak ve çevre illerine komşu olarak büyük önem taşımaktadır. Türkiye’nin en büyük 2. şehri olarak bilinen Ankara gelişmeye ve yeniliklerine devam etmektedir. Ankara’da büyük eğlence merkezleri, stadyum, alışveriş merkezleri gibi bir sürü vakit geçirebileceğimiz ve tarihi açıdan gezebileceğimiz Anıtkabir, eski ve yeni Türkiye Büyük Millet Meclisi ve bakanlıklar bulunmaktadır. Her yıl düzenlenen alışveriş festivali bu yılda Ankara’da yaşayan halka müjdeli haber verildi ve Ankara alışveriş festivali tarihi belli oldu.

Alışveriş Festivali Tarihi

Ankara’da gerçekleşecekolan Ankara alışveriş merkezinden birbirinden büyük eğlenceler, sürprizler ve konserler, çekilişler, hediyeler gibi bir sürü fırsatlar yer alıyor. Bu festivale katılmak için Türkiye’nin ve dünyanın her yerinden insanlar gelmektedir. Sizde bu eğlenceyi ve festivali kaçırmayın. Ankara’nın kültürel tarihini tanıtacak bu festivali kaçırmayınız ve birbirinden güzel eğlencelerden ve fırsatlardan faydalanın. Ankara alışveriş festivali tarihi duyuruldu ve belli oldu. 17 Ağustos Perşembe günü başlayacak olan geleneksel olarak 4. sü düzenlenecek olan Ankara alışveriş festivaline herkes gidebilir.

Etkinlikler

Geleneksel olarak 4. sü düzenlenecek olan Ankara alışveriş festivalinde birbirinden güzel ve eğlenceli programlar hazırlanmıştır ve sizleri beklemektedir. Araba çekilişleri, birbirinden eşsiz ve güzel sanatçılarımızın vereceği konserler ve Ankara’nın muhteşem sanatçıları ve oyunları, birbirinden eğlenceli yemek şenlikleri ve dans grupları ile vakit geçirebileceğiniz bir sürü fırsatlar. Bu muhteşem etkinliklerde, çekilişlerde ve önemli fırsatlardan faydalanabilmek amacıyla sizlerde 17 Ağustos tarihinden itibaren Ankara alışveriş festivaline katılabilir ve eğlenceli günler geçirebilirsiniz.

Konserler

Türkiye’nin muhteşem seslerinden olan pop, arabesk, rock, caz sanatçılarından hepsi birbirinden güzel ve eğlenceli olan bu muhteşem sanatçıları dinlemek için kaybedeceğiniz ve kaçıracağınız hiçbir engel yok. 17 Ağustostan itibaren sahne alacak ve Ankarayı şenliğe boğacak olan bu sanatçıları dinlemek için Ankara halkı çok heyecanlı ve bekleyiş içinde. Ayrıca Ankara’nın asıl gerçek sesleri olan Ankaralı sanatçılar ile müthiş Ankara havaları ve yeni çıkan şarkılarıyla Ankara da halkla buluşacakları için sabırsız olan hem Ankara halkı hemde Ankara sanatçıları heyecanlı günleri iple çekiyorlar. Birbirinden güzel Angaralı sanatçılarımızı sizlerde dinlemek için Ankara alışveriş festivallerine gelebilir ve burada dinleme şansı elde edebilirsiniz. İyi bir gün geçirmek için bence yapılabilecek en iyi fırsatlardan biridir.

Çekilişler

Birbirinden farklı alışveriş dükkanları, bayileri Ankara’nın önemli bir günü olan Ankara alışveriş festivalinde eğlenceli çekilişler yapılmaktadır. Araba çekilişleri, konser bileti çekilişleri ve benzeri çekilişler sayesinde sizde bu çekilişlerden faydalanabilirsiniz. İyi Eğlenceler…

loading...