ruj alıcağım sizce nasıl bir şey almalıyım

Active 1 Reply 187 Views 2018-03-21 02:07:36 Alışveriş

Merhaba ruj alacağım ama bu sene nasıl bir şey almaya karar veremedim yardımcı olurmusunuz.


admin replied
1 Year

2018 ruj modelleri

Bahar geldi, ruhlarımız çiçeklenmeye, yanaklar kendiliğinden pembeleşmeye başladı. Her ne kadar her dönemin vazgeçilmez modası doğallık olsa da makyaj eğilimlerini takip ederek güzelliğimizi vurgulamak biz kadınlar için vazgeçilmezdir.

Makyajsız (!) makyaj tüyoları

2017 yılında podyumlardan sokağa taşan yeniliklerden en göze çarpanı makyajsız görünümü veren nüde tonlardaki ürünlerdi. Genç, sağlıklı ve doğal bir görünüm yakalarken aynı zamanda bakımlı bir cilt gibi ışıldayan bu makyaj stilini uygulamak aslında çok basit. Nemlendirilmiş cildinize uygulayacağınız, ten renginize uygun (kesinlikle koyu olmamalı) hafif gövdeli bir fondöten veya BB krem le başlayın. Tercihen fırça yardımıyla yüzünüze, göz altlarına ve üstlerine iyice yaydıktan sonra hafif bir allıkla tamamlayın. Geldik öne çıkarılması bir zorunluluk olan dudaklara.

Makyajın en can alıcı kısmı dudaklarda ise makyaj artistleri kadınların gizli silahı rujları bu sene daha da gizlemişler. 2017 ruj modelleri içinde öne çıkan nude (pastel) tonlardaki mat rujlar dudakları olduğundan dolgun gösterirken, erkeklerin onların varlığından bile haberi olmayacak. Makyajlı, masum ve doğal! “Bugün çok güzelsin” iltifatları altında yüzünüzde makyaj arayan gözlere hazırlıklı olun. Her gün kullanabileceğiniz bu hafif makyaj stili, güne 1-0 önde başlamanızı sağlarken Nude renk paletlerinde, açık ten renginden gülkurusuna kadar olan tonları kullanmanız, doğal dudak rengine yakınlığı ile yüzde naifliği çağrıştırıyor. Dudak çevresine yine dudak renginde bir sınır belirleyerek kullandığınızda daha iyi sonuç alırsınız. Üstelik bu makyajla gün ışığına çıktığınızda renk farkları veya cildinizi daha kötü gösteren yansımalarla karşılaşmazsınız.

2017 yılı rujlarda yalnızca renklere değil, rujların dokusuna da değişiklikler getirdi, önceki senelerin ıslak görünümlü rujları, yerini dudakla bütünleşen mat dokulara bıraktı. Bu stil, kadınlara daha doğal bir hava verirken, aynı zamanda renklerde daha cesur dokunuşlar yapabilmemizi sağladı. Vazgeçilmez kırmızılar, vahşi orman meyvelerinin tüm tonlarıyla karıştı; böğürtlen, vişneçürüğü, mor ve hatta siyaha kadar giden bu rujlar, özellikle gece makyajında bizleri tek bir rujla daha havalı ve kendinden emin gösteriyor.

Aman Dikkat!

Koyu renk rujlar bizi hızla bir stil ikonuna dönüştürüyor olabilir ancak bu rujları uygularken de dikkatli olmak gerek. Dudak çevresinden dışarıya taşırılmış rujlar, havalı değil arabesk bir görüntüye neden olur. Bu koyu renk rujları uygularken dokularının mat görünmesi ve tam dudak çevresi ile sınırlandırılması çok önemlidir. Ayrıca koyu renk ruj uygulandığında bronz allık ve koyu renk fondötenlerden kaçınılmalı, göz makyajı ise daha az yapılmalıdır. Yoğun göz makyajı veya bronz ten tercih edenlerdenseniz, makyajınızı nüde (pastel) rujlar ile tamamlayarak asil ve taze bir görünüm yakalayabilirsiniz.

2017 için makyaj artistleri iyi çalıştı. Farklı renk ve dokularda rujlar hem çılgın, hem de ağırbaşlı kadınların beklentilerini karşılıyor. Şimdi sıra bizde, tek yapmamız gereken doğru uygulamalarla göz kamaştırmak! Bu yaz bütün kadınlar daha da güzel.

loading...